Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/silneo.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 156
Tworzenie blogów internetowych - Silneo.pl
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/silneo.pl/public_html/system/models/SysSeo.php on line 528

 Blogi internetowe

Zamieniamy uniwersalne w Twoje. Autorski blog.

Blogerzy - piąta władza! Dzięki publikacji wartościowej, subiektywnej (ale nie reklamowej) treści oraz dzieleniu się własnymi przeżyciami i opiniami, blogerzy zaskarbili sobie ogromne zaufanie czytelników. Sprawdź jak powinien być zaprojektowany blog, aby użytkownicy chętnie na niego wracali i chcieli go czytać.

Dlaczego ludzie czytają blogi?

 • Ponieważ mają dość treści komercyjnych. Ufają bardziej opiniom i rekomendacjom blogerów, aniżeli tekstom reklamowym.
 • Ponieważ chcą czytać osobiste historie. Lubimy czytać, że komuś się udało lub odniósł porażkę. Wciąga nas śledzenie życia innych.
 • Chcemy być na bieżąco. Śledzimy trendy podglądając życie i zachowania innych. Dowiadujemy się o branżowych ciekawostkach.

 

Nie bez powodu blogerzy pełnią rolę piątej władzy. Są coraz bardziej doceniani przez właścicieli renomowanych marek, którzy chcą pozyskać ich zaufanie i angażują w wartościowe kampanie reklamowe.

 

 

 

Jakość treści jest ważna

Zaufanie społeczności zobowiązuje do dbania o najwyższą jakość bloga

 

Co jest ważne w projekcie bloga?

Dzielisz się z użytkownikami swoją pasją na blogu? Przygotowujesz własne treści i multimedia? Pamiętaj, że o sukcesie bloga decyduje nie tylko jakość tekstu, ale także odpowiednie przygotowanie techniczne bloga oraz jego użyteczność. Treści muszą być podane w taki sposób, aby użytkownik chciał je czytać.

 

User Experience

Twój blog musi dostarczać użytkownikom pozytywnych doświadczeń. Ma być atrakcyjny, funkcjonalny, użyteczny, a jego czytanie powinno sprawiać satysfakcję.

Psychologia

Magia liczb, kolorystyka, perswazja, efekt halo, symbolika osób i przedmiotów, … te wszystkie elementy zadecydują o powodzeniu Twojego bloga.

Analityka internetowa

Tylko regularne monitorowanie zachowań czytelników oraz precyzyjna ich analiza umożliwia poznanie Twoich czytelników i ich oczekiwań.

IT

Czy algorytmy, które sprawiają, że Twój blog będzie miał dokładnie taki wygląd, użyteczności i funkcjonalności jakie Ty chcesz. A nie jakie jesteś w stanie osiągnąć, korzystając z wtyczek Wordpressa.

 

Autorski CMS vs. Wordpress

Spory wybór darmowych i płatnych szablonów blogów sprawił, że to rozwiązanie Open Source zyskało dużą popularność wśród blogerów. Popularność nie oznacza bynajmniej, że Wordpress to zawsze najlepsze rozwiązanie.

 

Szablon Wordpressa to często za mało.

 

Jeżeli zdecydujesz się na wybór autorskiego bloga w Silnego, będziesz miał pewność, że zostanie on wykonany zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie projektowania stron. Jednocześnie blog będzie w 100% spersonalizowany i dostosowany do Twoich potrzeb.

 

 

 

Co otrzymasz zamawiając bloga w Silneo.pl?

 

unikalny, atrakcyjny projekt graficzny zgodny z UX

pełna responsywność

optymalizacja pod wyszukiwarki Google

szybkie ładowanie się bloga

zainstalowanie każdej nietypowej funkcjonalności

możliwość integracji z social media

 

 

Kiedy warto zainwestować w bloga?

Gdy chcesz, aby Twój blog:

 

 • dawał użytkownikom dodatkowe korzyści. Możliwość rezerwacji spotkania, zapisanie się na webinary,...zaprojektowany przez nas blog, będzie miał dokładnie te funkcjonalności, których potrzebujesz.
 • był bezpieczny. Rozwiązanie open source, ze względu na swoją ogólnodostępność jest bardzo łatwym atakiem hackerów.
 • publikować dużo mulimediów. Content, który zawiera dużą pojemność, musi być odpowiednio osadzony na stronie. W przeciwnym razie strona będzie się wolno ładowała. A to obniży jej pozycje w Google i zniechęci użytkowników.
 • aby Twój blog był unikalny. Dokładnie taki, jak chcesz.

 

Jakie rodzaje blogów projektujemy:

Blogi tradycyjne

Obecnie najpopularniejszy i najpowszechniejszy format blogosfery. Blogerzy opisują swoje przemyślenia, dzielą się wiedzą merytoryczną lub wyrażają swoje poglądy na określone tematy.

Mikroblogi

Koncentrują się na realizacji funkcji informacyjnej. Zamiast publikacji długich artykułów, na mikroblogu wrzucamy krótkie notki informacyjne, aby na bieżąco informować odbiorców o ważnych zmianach w naszej firmie / organizacji.

Video blogi

V-blogi czy vlogi zyskują ogromną popularność. Nagranie video dużo szybciej i łatwiej przekazuje informacje, niż tradycyjny artykuł informacyjny. Młodsza społeczność internetowa to główny odbiorca video-streamingu.

Fotoblogi

Wykorzystują potencjał obrazu i formułują przekaz za pomocą zdjęć. Idealne do prezentacji portfolio czy też prezentowania treści przyrodniczych, podróżniczych, modowych, parentingowych, osobistych.

 

 

Rodzaje blogów

 

 

Co zyskasz zamawiając blog w Silneo:

 • Wysoką użyteczność bloga, która oznacza, że użytkownicy będą chętnie na niego wracali.
 • Całkowite odróżnienie się od blogów konkurencji, dzięki czemu Twój blog da się łatwiej zapamiętać.
 • Możliwość wdrożenia dowolnych modułów, dzięki którym Ty lub Twoi użytkownicy zyskają cenne funkcjonalności.
 • Autorski CMS, dzięki któremu będziesz mógł łatwo i szybko wprowadzać nowe treści i grafiki

 

Sukces bloga zależy nie tylko od atrakcyjności treści,ale także od formy jej prezentacji.

Masz pytania? Napisz do nas!

pole wymagane

pole wymagane

błędny adres e-mail

pole wymagane

lub zadzwoń!

730 301 188

... lub umów się na spotkanie :)
sprawdź jak dojechać

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności