Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/silneo.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 156
Audyt sklepu internetowego - doradztwo w zakresie e-commerce - Silneo.pl

 Audyt i doradztwo

Prowadzimy kompleksowe audyty sklepów internetowych oraz aplikacji, aby ocenić ich potencjał sprzedażowy oraz jakość wykorzystanej technologii. Wykonujemy zarówno kompleksowe audyty e-commerce, jak i audyty wybranych zagadnień - SEO, usability, czy też audyt zastosowanych rozwiązań technologicznych.

Audyt e-commerce

Specjalizujemy się w kompleksowych audytach e-commerce, które uwzględniają weryfikację odpowiednich parametrów SEO, usability, analityki internetowej oraz wybranej technologii.

 

Tworzymy rekomendacje dla sklepów internetowych, przekładające się na zwiększenie sprzedaży
Dzięki zebranym informacjom przygotowujemy rekomendacje, które pozwalają zwiększyć ruch na stronie oraz osiągnąć wyższą efektywność sprzedaży.

Wykonujemy następujący zakres audytów:

 

  1. Audyt zastosowanej technologii oraz architektury informacji - oceniamy wydajność, skalowalność, bezpieczeństwo oraz jakość zastosowanych rozwiązań technologicznych. Oceniamy architekturę informacji, zwracając uwagę na budowę logicznej struktury strony.
  2. Audyt e-commerce - sprawdzamy potencjał sprzedażowy sklepu, zawracając szczególną uwagę na optymalizację ścieżki zakupowej oraz zdolność witryny do osiągania wysokiej konwersji.
  3. Audyt usability - jego głównym celem jest ocena użyteczności sklepu internetowego, która rozumiana jest jako łatwość w nawigacji po sklepie i jego intuicyjności. Weryfikujemy, czy witryna został stworzona z myślą o użytkowniku końcowym. Sprawdzamy szybkość działania sklepu, a także czy zawiera on elementy niezbędne do wykonania szybkiej transakcji zakupowej.
  4. Audyt SEO - oceniamy stopień dostosowania strony do wymagań wyszukiwarek. Sprawdzamy widoczność sklepu na wybrane słowa kluczowe, weryfikujemy poprawność indeksacji, linkowanie wewnętrzne, meta dane, dostosowanie do urządzeń mobilnych oraz szereg innych parametrów związanych z optymalizacją witryny.

Audyt sklepu internetowego

W zależności od potrzeb, możemy wykonać kompleksowy audyt sklepu lub skoncentrować się na wybranym aspekcie. Jeżeli uważasz, że Twój sklep internetowy nie generuje tak wysokich zysków, jakich oczekujesz, skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy audyt i przygotujemy raport podsumowujący, który zawierać będzie wykaz błędów zdiagnozowanych na stronie. Dane z raportu pomagają zinterpretować charakter błędów, a rekomendacje umożliwią podjęcie decyzji dot. wprowadzenia odpowiednich modyfikacji w sklepie internetowym.

 

Problemy ze sklepem? Masz plan i chcesz go rozwinąć?Skorzystaj z naszej usługi audytu i doradztwa

Masz pytania? Napisz do nas!

pole wymagane

pole wymagane

błędny adres e-mail

pole wymagane

lub zadzwoń!

730 301 188

... lub umów się na spotkanie :)
sprawdź jak dojechać

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności