Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/silneo.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 156
Wsparcie w zakresie dotacji unijnych - Silneo.pl

 Dotacje

Chcesz wykorzystać dotacje na założenie sklepu internetowego? Skorzystaj z naszego doświadczenia w realizacji projektów i działań współfinansowanych ze środków UE. Projektujemy strony internetowe i prowadzimy kampanie marketingowe finansowane z dotacji unijnych.

 

Stwórz stronę www za pieniądze z dotacji

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów UE i rozliczania dotacji. Wiemy z jakimi trudnościami możesz spotkać się na poszczególnych etapach realizacji projektu.

 

Przy pozyskiwaniu dotacji miej świadomość kosztów wykonania strony internetowej
Jeżeli decydujesz się na pozyskanie dotacji na założenie firmy, powinieneś już na etapie tworzenia biznesplanu zadbać o uwzględnienie kosztów stworzenia nowej strony.

 

Współpracując z nami masz pewność, ze otrzymasz fachowe wsparcie.

 

Promocja w projektach unijnych

W ramach dotacji realizujemy następujące usługi:

 

 • strony www,
 • sklepy internetowe,
 • blogi,
 • aplikacje internetowe.

 

Jeżeli jesteś na etapie przygotowania biznesplanu na potrzeby pozyskania dotacji, pamiętaj o uwzględnieniu ważnych działań marketingowych.

 

Zaplanuj w budżecie:

 

 • Koszty stworzenia i utrzymania strony internetowej w okresie trwania dotacji.
 • Odpowiednie działania marketingowe (pozycjonowanie, marketing szeptany, kampanie AdWords, reklama w Facebooku, content marketing, itp.).
 • Koszt stworzenia identyfikacji wizualnej firmy (logotyp, wzory dokumentów, szablony graficzne).
 • Koszt prowadzenia tradycyjnych działań marketingowych (wydruk ulotek, stworzenie i kolportaż materiałów promocyjnych, reklamę w tradycyjnych mediach).

Dlaczego warto pracować z Silneo?

Współpracując z nami możesz osiągnąć następujące korzyści:

 

 • Realizujemy zlecenia terminowo, dzięki czemu rozliczysz się z dotacji bezproblemowo.
 • Dostarczamy całą niezbędną dokumentację, która potrzebna jest do rozliczenia dotacji.
 • Jesteśmy na miejscu i w każdym momencie udzielimy Ci wsparcia.
 • Jesteśmy elastyczni i gwarantujemy, że przygotujemy dla Ciebie wszystkie materiały promocyjne zgodnie z wytycznymi dla projektów dofinansowanych ze środków UE.
 • Uwzględniamy ryzyko opóźnienia w płatności, na skutek opóźnień w przekazywaniu transzy dotacji. Możemy rozliczać się w formie jednorazowej opłaty lub abonamentowej.

Dotacje na firmę w Zabrzu

Jeżeli nie jesteś pewny, jakie działania promocyjne zapewnią sukces Twojej firmie, skontaktuj się z Silneo - doświadczoną agencją reklamową. Wsparliśmy wiele osób indywidualnych oraz firm z Zabrza, które pozyskały dotację na utworzenie lub rozwinięcie działalności biznesowej. Z przyjemnością wykorzystamy nasze doświadczenie i wiedzę do napędzenia Twojego biznesu z pomocą dotacji unijnych.

 

 

 

Masz pytania? Napisz do nas!

pole wymagane

pole wymagane

błędny adres e-mail

pole wymagane

lub zadzwoń!

730 301 188

... lub umów się na spotkanie :)
sprawdź jak dojechać

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności