Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/silneo.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 156
Wsparcie rozwoju start-up'ów - inkubator dla nowych pomysłów - Silneo.pl

 Start-up’y

Statystyki są brutalne. Aż 9 na 10 pomysłów upada w drugim roku działalności! Jeżeli nie chcesz dołączyć do tego grona, skonsultuj swój pomysł na biznes z ekspertami.

 

Wspieramy powstanie start-upów

Masz genialny pomysł na aplikację, usługę lub produkt, który Twoim zdaniem podbije polski, a może i światowy rynek?

 

Wykorzystując nasze know-how możesz wcielić swój pomysł w życie. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla startupów, począwszy od weryfikacji wykonalności pomysłu, aż po jego wdrożenie i rozwijanie. Specjaliści Silneo od lat współtworzą start-upy na Śląsku.

 

Doradztwo marketingowe i techniczne

Doradzamy w następującym zakresie:

 

  • analiza modelu biznesowego,
  • wsparcie techniczne i technologiczne,
  • ocena potencjału rynkowego,
  • opracowanie strategii marketingowej,
  • opracowanie produktu (np. aplikacja, usługa internetowa) oraz jego bieżące utrzymanie.

Projektujemy aplikacje startupowe

Dzięki wdrożeniu wielu projektów start-upowych, posiadamy niezbędne doświadczenie, które uchroni Twój pomysł przed licznymi zagrożeniami, związanymi z prowadzeniem start-upu.

 

Pracujemy w oparciu o model scrum, dzieląc na sprinty całość prac związanych z budowaniem aplikacji start-upowych. To pozwala osiągnąć wysokie wskaźniki efektywności i wydajności pracy. Wykonywanie prac w podziale na sprinty umożliwia także większą kontrolę nad przebiegiem działań. Jesteśmy elastyczni i na bieżąco reagujemy na potrzeby naszych Klientów w zakresie wprowadzenia nowych funkcjonalności w projektowanych aplikacjach.

 

 

 

Masz pytania? Napisz do nas!

pole wymagane

pole wymagane

błędny adres e-mail

pole wymagane

lub zadzwoń!

730 301 188

... lub umów się na spotkanie :)
sprawdź jak dojechać

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności