Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/silneo.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 156
Obsługa techniczna sklepów internetowych - Silneo.pl

 Obsługa techniczna

Wykonujemy kompleksową usługę projektowania sklepów internetowych oraz ich późniejszej administracji. Dbamy o to, aby Twój sklep działał niezawodnie 24h/dobę. Oferujemy kompleksowe wsparcie, które uwzględnia tworzenie kopii zapasowych, zarządzanie hostingiem, opiekę techniczną oraz wprowadzanie niezbędnych aktualizacji na platformie e-commerce.

Obsługa sklepu internetowego

oskonale zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz. Prowadzenie sklepu internetowego wymaga szybkiej reakcji na zdarzenia, które mogą spowodować problemy z jego dostępnością dla użytkowników.

Szybka reakcja w przypadku wystąpienia usterek w sklepie internetowym
Dlatego też zapewnimy naszym klientom szybką reakcję w przypadku wystąpienia jakichkolwiek usterek lub problemów technicznych w sklepach internetowych.

Współpracując z nami, możesz zlecić nam wykonanie całości prac związanych z powstaniem i wdrożeniem sklepu internetowego, a także jego późniejszego utrzymania i prowadzenia działań marketingowych. Zapewniany sprawne działanie e-sklepu, szybkie wprowadzenie niezbędnych poprawek, a także bezzwłoczną reakcję na ewentualne awarie, które mogą zakłócić pracę sklepu internetowego.

 

Oferowana przez nas obsługa techniczna obejmuje:

 

  1. Tworzenie kopii zapasowych, które umożliwiają szybkie odtworzenie strony w przypadku awarii
  2. Zarządzenie kontem serwerowym (zarządzanie domeną, usługa hostingowa).
  3. Opieka techniczna - zapewnienie szybkiego działania sklepu i reagowanie w przypadku wystąpienia awarii technicznych.
  4. Dbanie o zabezpieczenie procesu zakupowego oraz danych osobowych Klientów.
  5. Rozbudowa skalowanych sklepów on-line o odpowiednie moduły

 

 

Badania 'E-commerce w Polsce 2015' pokazują, iż Klienci decydują się na zakup w sklepach internetowych, ponieważ takie zakupy są wygodniejsze, tańsze, także istnieje dogodna forma zwrotu zakupionych produktów. Głównymi czynnikami, które zachęcają konsumentów do zakupów w sieci są:

 

  • Dostępność 24h/dobę.
  • Możliwość dokonania zakupu z dowolnego miejsca, bez konieczności dojazdu do sklepu.
  • Przejrzystość cen i łatwość w porównaniu ofert poszczególnych sklepów.
  • Krótka ścieżka zakupowa.

 

Nie chcesz zawieść swoich Klientów? Zależy Ci na zdobyciu ich zaufania? Zadbaj o sprawne działanie swojego sklepu internetowego dzięki profesjonalnej obsłudze technicznej.

 

Problemy ze sklepem?Skorzystaj z naszej usługi wsparcia technicznego

Masz pytania? Napisz do nas!

pole wymagane

pole wymagane

błędny adres e-mail

pole wymagane

lub zadzwoń!

730 301 188

... lub umów się na spotkanie :)
sprawdź jak dojechać

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności