Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/silneo.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 156
Doradztwo marketingowe - planowanie, optymalizacja kampanii - Silneo.pl

 Strategia i doradztwo

Od wielu lat wspieramy rozwój biznesów na Śląsku oraz w całym kraju. Naszą stałą usługą jest profesjonalne doradztwo w zakresie przygotowania strategii marketingowej firmy. Jeżeli nie jesteś pewny, czy zaplanowane przez Ciebie działania, przyniosą oczekiwany efekt, polecamy fachowe porady.

Planujemy i wdrażamy strategie marketingowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na każdym etapie działania firmy, konieczne jest dostosowanie odpowiednich narzędzi. Dobór odpowiednich metod marketingowych uzależniony jest od wielu czynników:

 

  • poziomu rozwoju firmy,
  • wielkości firmy,
  • specyfiki branży,
  • działań konkurencji,
  • oczekiwanych rezultatów biznesowych i marketingowych.

 

Współpracujemy z firmami z dziesiątek branż. Naszymi Klientami są zarówno jednoosobowe firmy z Katowic, nowo powstające start-up’y, jak i firmy rodzinne oraz przedsiębiorstwa działające od wielu lat na rynku. Doskonale zdajemy sobie sprawę z ogromnych różnic, jakie występują w poszczególnych branżach. Dlatego zapraszamy do konsultacji.

 

Z miłą chęcią przyjrzymy się przygotowanej przez Ciebie strategii.

Darmowe konsultacje
Doradzimy, jakie działania uważamy na skuteczne, a które mogą wymagać modyfikacji. Konsultacja z nami nic Cię nie kosztuje, a możesz tyko zyskać.

Konsultując z nami swój pomysł, nie jesteś w żaden sposób zobowiązany do późniejszego skorzystania z naszych usług.

 

Zadzwoń do nas lub przyjdź do naszego biura na kawę.

Jednym z głównych celów prowadzenia każdej działalności biznesowej jest osiąganie wysokich zysków. Aby jednak osiągnąć ten cel, często konieczne jest pozyskanie celów pobocznych, takich jak:

 

  • zwiększenie zaufania do marki,
  • zbudowanie grupy lojalnych odbiorców,
  • promocja nowych produktów

Oszczędź czas i pieniądze

Także w marketingu internetowym, w wielu przypadkach sprawdza się zasada Pareto: 20% działań, pozwala osiągnąć 80% zamierzonych efektów strategii marketingowej.

Nie trać czasu i pieniędzy na działania, które nie przyniosą żadnych pozytywnych efektów.

Fachowe doradztwo pozwoli Ci wytyczyć najkrótszą i zarazem najefektywniejszą ścieżkę osiągnięcia celów biznesowych.

 

Skorzystaj z usługi doradztwa internetowego,miej pewność, że Twoje działania przyniosą sukces

Masz pytania? Napisz do nas!

pole wymagane

pole wymagane

błędny adres e-mail

pole wymagane

lub zadzwoń!

730 301 188

... lub umów się na spotkanie :)
sprawdź jak dojechać

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności