Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/silneo.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 156
Audyt serwisu internetowego - Silneo.pl

 Audyt i doradztwo

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu użytecznych stron internetowych, nastawionych na osiąganie konkretnych celów biznesowych. Wykonujemy audyty, które weryfikują techniczną, funkcjonalną lub merytoryczną poprawność strony www. Oceniamy czy strona jest użyteczna oraz wartościowa dla użytkowników. Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszym know-how.

Fachowe doradztwo w zakresie projektowania stron

Planujesz stworzyć nową stronę www?

 

Nie podejmuj przypadkowych decyzji.

 

Umów się z nami na spotkanie. Z przyjemnością podpowiemy, które parametry strony decydują o jej skutecznym działaniu. Konsultacje nie są zobowiązujące. Nie musisz u nas zamawiać strony.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron i tworzeniu skutecznych kampanii marketingowych zarówno małych lokalnych firm z Katowic, jak i dużych graczy rynkowych. Nasza agencja interaktywna wykonała setki realizacji marketingowych. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą.

 

Skorzystaj z darmowego wsparcia. Przyjdź i przedyskutuj swoje pomysły.

 

Pomożemy Ci wybrać typ oraz funkcjonalność serwisu
Doradzamy w zakresie wyboru określonych funkcjonalności strony oraz jej budowy. Zapewnij sobie sukces w Internecie dzięki nowoczesnej i funkcjonalnej stronie www.

Kompleksowy audyt stron

Masz stronę i chcesz sprawdzić jej skuteczność?

 

Jeżeli uważasz, że podjęte działania w Internecie nie przynoszą skutku, zdiagnozuj problemy. W ramach rekomendacji wskazujemy, które elementy na stronie wymagają poprawy. Specjalizujemy się w prowadzeniu szczegółowych audytów, które analizują następujące aspekty:

 

  • użyteczność
  • zgodność ze standardem WCAG 2.0
  • budowę techniczną strony
  • wydajność i szybkość
  • optymalizację
  • jakość tekstów
  • poprawność działania strony na urządzeniach mobilnych

Popraw skuteczność swoich działań w Internecie. Zacznij od dokładnej diagnozy posiadanych zasobów i wykorzystaj ich potencjał.

 

 

 

Co zyskasz korzystając z doradztwa lub audytu stron Silneo?

  • Wiedzę i rekomendacje, które pozwolą Ci podjąć racjonalne decyzje dotyczące rozwoju Twojej strony.
  • Konsultacje z ekspertem, które pozwolą rozwiać techniczne i marketingowe wątpliwości dot. funkcjonowania Twojej strony.
  • Zaufany kontakt do ludzi z branży marketingowej, którzy doradzą Ci jak rozwinąć biznes w Internecie.

 

Strona nie spełnia założonych celów? Przeprowadź audyt strony i skorzystaj z doradztwa

Masz pytania? Napisz do nas!

pole wymagane

pole wymagane

błędny adres e-mail

pole wymagane

lub zadzwoń!

730 301 188

... lub umów się na spotkanie :)
sprawdź jak dojechać

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności