Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/silneo.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 156
Wsparcie śląskich inicjatyw - Silneo.pl

 Śląskie inicjatywy

Pochodzimy ze Śląska i tutaj rozwinęliśmy swój biznes.

Stawiamy na dobre relacje i zaufanie. Wielu naszych Klientów to obecnie nasi Partnerzy w biznesie. Nie ograniczamy współpracy tylko do interesów.

 

Popieramy liczne akcje kulturalne, sportowe i społeczne. Obejmujemy patronatem lub bierzemy udział w inicjatywach, które rozwijają nasze pasje i zainteresowania.

 

Aktywnie angażujemy się w akcje organizowane prze współpracujące z nami organizacje pozarządowe, naszych dobrych znajomych, czy też partnerów biznesowych. W ramach posiadanych możliwości technicznych i czasowych udzielamy wsparcia merytorycznego i marketingowego.

 

Wspólnie napędzamy śląski potencjał.

Inicjatywy, które wspieramy:

 

  • Jesienny Jarmark na Janku
  • MotoStrefa
  • Śląska Strefa Kibica 2012 w Parku Chorzowskim
  • Fundacja Pracownia Jutr

 

 

Masz pytania? Napisz do nas!

pole wymagane

pole wymagane

błędny adres e-mail

pole wymagane

lub zadzwoń!

730 301 188

... lub umów się na spotkanie :)
sprawdź jak dojechać

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności