Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/admin/domains/silneo.pl/public_html/system/packages/Cms/ContentmanagerController.php on line 156
Pozycjonowanie lokalne - Mapy Google - Silneo.pl

 Pozycjonowanie lokalne

Masz szansę przeskoczyć konkurencję. Skorzystasz?

Pozycjonowanie lokalne pozwoli Ci skutecznie dotrzeć do Klientów z Twojej okolicy. To tania i skuteczna metoda promocji. Zapewniamy proste zasady współpracy i pełne bezpieczeństwo strony.

Wyprzedź swoją konkurencję na rynku lokalnym
Aż 97% Klientów szuka informacji o lokalnych usługach w Internecie. Czy chcesz, aby w pierwszej kolejności trafiali na stronę konkurencji?

 

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Wykorzystując technologię geolokalizacji, Google w pierwszej kolejności podpowiada wyniki, które pochodzą ze stron z ustawioną lokalizacją zbliżoną do tej w której znajduje się Internauta. Dzięki odpowiednim zabiegom, Twoja strona może zajmować czołowe pozycje w wyszukiwarce na frazy lokalne.

 

 

Przykład lokalnych wyników wyszukiwania
Widok lokalnego wyniku wyszukiwania w Google

 

 

Dlaczego pozycjonowanie lokalne się opłaca?

Znacznie niższe koszty pozycjonowania
Niski koszt

Jedna z najtańszych metod promocji lokalnego biznesu w Internecie. Nieporównywalnie tańsze niż reklama w mediach tradycyjnych

Wykres skuteczności działań
Wysoka skuteczność

Działanie promocyjne trafiają do precyzyjnie określonej grupy odbiorców dzięki temu łatwiej możemy osiągnąć założone cele biznesowe.

Strategia lokalnego pozycjonowania

Z każdym naszym nowym Klientem dokładnie ustalamy zakres prac oraz planowane rezultaty współpracy. Dokładnie analizujemy stronę www, potencjał marketingowy Klienta oraz jego konkurencję. Każde miasto czy region wymaga zastosowania odmiennych działań marketingowych. Inne praktyki zastosujemy przy pozycjonowaniu strony na obszarze Katowic, a inne w przypadku pozycjonowaniu na Warszawę. Na podstawie zebranych danych przygotowujemy dla Klienta strategię działań w Interencie, którą krok po kroku rzetelnie realizujemy i z której rozliczamy się z Klientem na podstawie rzetelnych i obiektywnych raportów.

 

 

Co zyskasz inwestując w pozycjonowanie lokalne:

  • Łatwość zdobycia nowych Klientów.
  • Wysoką widoczność w Internecie.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy przeznaczonych na dotarcie do nowych Klientów.
  • Darmową analizę i optymalizację strony.
  • Pozycjonowanie nastawione na osiąganie celów biznesowych.
  • Wsparcie i doradztwo specjalistów marketingu internetowego.

 

Ile czasu potrzebujesz na osiągnięcie pierwszych pozycji w Google?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każda firma na inne oczekiwania i znajduje się na innym poziomie rozwoju biznesu. Ponadto wyszukiwarka Google to produkt amerykańskiej firmy Google Inc., która ma absolutną wyłączność na ustalanie parametrów wyświetlania wyników w wyszukiwarce. Oznacza to, że żadna agencja interaktywna nie może zagwarantować pierwszych pozycji w wynikach organicznych, bo najprościej mówiąc nie ma takiego prawa.

 

Stosując się do wytycznych Google i wdrażając najnowsze trendy w marketingu internetowym, zapewniamy, że Twoja strona będzie dobrze oceniana przez wyszukiwarkę, co bezpośrednio powinno przełożyć się na wysokie w Google. To ile czasu potrzebujesz na osiągnięcie wysokich pozycji, zależy przede wszystkim od:

 

  • potencjału strony,
  • dotychczas podjętych działań marketingowych,
  • konkurencyjności Twojej oferty,
  • budżetu reklamowego.

 

 

Dlaczego pozycjonowanie w Silneo?

 

Brak długoterminowych umów

Nie wiążesz się na długi czas

Wiesz za co płacisz

Wiesz za co płacisz

Własny doradca biznesowy

Wsparcie opiekuna projektu

Efekty realizacji celów marketingowych

Działania realizujące cele marketingowe

Obsługa specjalisty

Kompleksowa obsługa marketingowa

Raportowanie działań

Mierzalność efektów

 

Posiadasz biznes lokalny?Wykorzystaj najskuteczniejszą metodę pozyskania Klienta!

Masz pytania? Napisz do nas!

pole wymagane

pole wymagane

błędny adres e-mail

pole wymagane

lub zadzwoń!

730 301 188

... lub umów się na spotkanie :)
sprawdź jak dojechać

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności